Slevy na Pilotem na zkoušku MLADÁ BOLESLAV

Pilotem na zkoušku z Mladé Boleslavi pořádají profesionální piloti pro zájemce o létání. Nyní si můžete pod dohledem zkušeného instruktora vyzkoušet, jaké to je řídit skutečné letadlo nebo vrtulník. Zde jsou ty nejlepší nabídky na tento zážitek z Mladé Boleslavi.

Pilotem malého letadla Cessna 152  - let 20 minut

Pilotem malého letadla Cessna 152 - let 20 minut

Vyzkoušejte si s námi řídit opravdové letadlo. V ceně je 60 minut briefing a 20 minut řízení.

Mladá Boleslav
Pro 1 osobu
koupeno 23x
4 800 Kč3 600 Kč SLEVA 25 %

Dárkový poukaz obdržíte ihned emailem

Pokud poukaz potřebujete ještě dnes, zašleme vám jej po dokončení objednávky emailem. Jinak vám poukaz zašleme v krásné dárkové krabičce a obdržíte jej do 3 dnů poštou. Dárkový poukaz platí 6 měsíců.

Uplatněte u nás své poukázky

Benefit Plus - Zaměstnanecké benefity, Unišek, Unišek+ a Cadhoc, Ticket Multi, Sport, Kultura, Academica a Compliments dátrkový Fokus Pass, Dárkový pass, Relax Pass a Flexi Pass, ePass... Tím vším se u nás dá zaplatit.

Garantujeme Vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete vrátit poukaz do 30 dnů od objednávky, obratem vám vrátíme peníze. Jsme největší letecká firma v Česku a létáme pro vás denně z 12 letišť v celé zemi.

Pilotem na zkoušku

Každý muž tajně sní o tom vyzkoušet si být pilotem letadla nebo vrtulníku alespoň na zkoušku. S tím se nedá nic dělat. Prostě chlapi se s tímto rodí. Akce Pilotem na zkoušku, při které si můžete vyzkoušet řízení letadla je skvělý dárek pro muže. Pokud se váš chlap stále dívá k obloze, tak tímto dárkem ho moc potěšíte.

Zvolit lokalitu

Letiště Mladá Boleslav

Letiště Mladá Boleslav je ideálním místem pro vyhlídkové lety. Letiště najdete na jižním okraji města Mladá Boleslav a je dobře dosažitelné vozem či autobusem.

Na letišti Mladá Boleslav pořádáme vyhlídkové lety a akci Pilotem na zkoušku. Další vyhlídkové lety z letiště Mladá Boleslav naleznete na stránkách vyhlídkových letů z Mladé Boleslavi.

Adresa letiště:

Letiště Mladá Boleslav
Regnerova 1306
293 01 Mladá Boleslav

Kontakty:

+420 702 099 608
rezervace@vyhlidkovylet.eu