Garantujeme Vaši 100% spokojenost

Jsme největší letecká společnost specializující se na vyhlídkové lety s vrtulníky a letadly. Máme skvělé zázemí na 12 letištích v Česku. Máme jen moderní a komfortně vybavená letadla.

Pokud se rozhodnete do 30 dnů od data objednávky poukaz nevyužít, vrátíme Vám peníze nazpět

Pokud nakonec zjistíte, že nákup například nebyl vhodným dárkem, máte od nás 30 dnů, abyste nám zavolali nebo napsali, že chcete vrátit peníze. Obratem vám peníze zašleme nazpět.

Poukaz lze kdykoliv změnit na jiný let z naší nabídky

Dostali jste vyhlídkový let vrtulníkem, ale raději byste si zkusili řídit letadlo? Žádný problém, stačí vybírat z naší široké nabídky zlevněných letů.

Poukaz na let platí 6 měsíců od data objednání

Samotný let může být realizován i kdykoliv později, jen Vás prosíme, aby aktivace poukazu a domluvení termínu letu proběhlo do půl roku od objednávky poukazu.

Už s námi letělo přes 5 640 spokojených zákazníků z celé ČR

A toto číslo neustále stoupá. Očekávejte vstřícný a přátelský přístup. Jsme piloti a pokud můžeme s vámi létat, tak vás prostě milujeme. :-))

Zde najdete naše obchodní podmínky.

Dárkový poukaz obdržíte ihned emailem

Pokud poukaz potřebujete ještě dnes, zašleme vám jej po dokončení objednávky emailem. Jinak vám poukaz zašleme v krásné dárkové krabičce a obdržíte jej do 3 dnů poštou. Dárkový poukaz platí 6 měsíců.

Uplatněte u nás své poukázky

Benefit Plus - Zaměstnanecké benefity, Unišek, Unišek+ a Cadhoc, Ticket Multi, Sport, Kultura, Academica a Compliments dátrkový Fokus Pass, Dárkový pass, Relax Pass a Flexi Pass, ePass... Tím vším se u nás dá zaplatit.

Garantujeme Vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete vrátit poukaz do 30 dnů od objednávky, obratem vám vrátíme peníze. Jsme největší letecká firma v Česku a létáme pro vás denně z 12 letišť v celé zemi.