Na co se nás nejčastěji ptáte

Zde naleznete odpovědi na vaše nejčastější otázky.

Zavolejte nám na telefonní číslo uvedené na dárkovém poukazu a domluvíme společně termín letu. K rezervaci budeme potřebovat číslo vašeho poukazu, které je na poukazu uvedeno.

Pokud jste se netrefili s výběrem dárku a obdarovaný, a ani nikdo jiný z vašeho okolí, nechce dárkový poukaz využít, je možné nám dárkový poukaz vrátit do 30 dnů ode dne objednávky a my vám vrátíme peníze zpět. Později lze poukaz vyměnit např. za jiný zážitek z naší nabídky.

Jakmile nám zavoláte, že máte dárkový poukaz, domluvíme se společně na termínu konání vašeho zážitku. S tímto termínem počítáme, ale počasí nám let může překazit. Bohužel se nedá letět za každého počasí. Pokud na váš termín nebude vhodné počasí k letu, domluvíme společně náhradní termín a zkusíme to příště. Pokud si budeme společně držet palce, určitě to vyjde. Létáme každý den, a proto počasí neustále sledujeme, a snažíme se vám případně informaci o zrušení letu dát co nejdříve, ideálně den předem do 21:00.

Ano, kdykoliv po dobu platnosti poukazu máte vy nebo obdarovaní možnost poukaz vyměnit za jakýkoliv jiný zážitek z naší nabídky a případný rozdíl v ceně doplatit.

Všechny naše dárkové poukazy platí 6 měsíců od objednání. Do té doby nás obdarovaní mohou kontaktovat a domluvit termín letu. Vždy vám vyjdeme vstříc a i když se nám ozvete poslední den platnosti vašeho dárkového poukazu, domluvíme se s vámi na termínu letu i po platnosti poukazu. Máme létání rádi a chceme s vámi letět.

Nejrychlejší cesta dárkového poukazu k vám je možnost úhrady online kartou a zaslání dárkového poukazu emailem. Dárkový poukaz vám přijde automaticky obratem na váš email a to i ve 23:59 v sobotu večer 🙂 Všechny další způsoby doručení vyžadují naší aktivitu, vaše objednávky vyřizujeme ve všední dny od 9 do 17 hodin.

U bankovního převodu čekáme na připsání platby na náš účet nebo na zaslání potvrzení o platbě z vašeho bankovnictví a následně vám poukaz zašleme emailem nebo poštou, popř. PPLkem.

Zvolíte-li dobírku, odchází od nás objednávka přijatá ve všední den do 12:00 ještě tentýž den a ve většině případů je druhý pracovní den od objednání u vás. Všechny dárkové poukazy zasíláme jako doporučené psaní, tudíž je vždy možné zásilku dohledat a zjistit, kde se zrovna nachází.

Vyhlídkový let letadlem nebo vrtulníkem si můžete užít v každém věku a nemáme žádná omezení. U malých dětí doporučujeme účast zvážit, protože je v letadle hluk a je potřeba, aby měli všichni účastníci nasazené sluchátka, což u malých dětí je problém – jsou jim velká. Pro malé děti je vhodné vzít polštářek nebo podsedák z auta, aby viděly lépe z letadla ven. U hodně malých dětí účast na vyhlídkovém letu nedoporučujeme, protože si ho většinou neužijí. Ideálně počkat, až jim bude 5 let a více.

U zážitku Pilotem UL letadla na zkoušku je minimální věk 15 let a u zážitku Pilotem velkého letadla Cessna na zkoušku nebo vrtulníku od 17 let.

Váhová omezení jsou 100 kg/osobu, resp. 250 kg na celou posádku (3 osoby). Prosíme o respektování tohoto omezení, protože jde o vaši i naši bezpečnost.

Dárkový poukaz obdržíte ihned emailem

Pokud poukaz potřebujete ještě dnes, zašleme vám jej po dokončení objednávky emailem. Jinak vám poukaz zašleme v krásné dárkové krabičce a obdržíte jej do 3 dnů poštou. Dárkový poukaz platí 6 měsíců.

Uplatněte u nás své poukázky

Benefit Plus - Zaměstnanecké benefity, Unišek, Unišek+ a Cadhoc, Ticket Multi, Sport, Kultura, Academica a Compliments dátrkový Fokus Pass, Dárkový pass, Relax Pass a Flexi Pass, ePass... Tím vším se u nás dá zaplatit.

Garantujeme Vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete vrátit poukaz do 30 dnů od objednávky, obratem vám vrátíme peníze. Jsme největší letecká firma v Česku a létáme pro vás denně z 12 letišť v celé zemi.