Velký okruh letadlem: Beskydy 40 minut SLEVA 30%

Krásy Ostravska - 40 minut letu za skvělou cenu. Odlet z letiště Ostrava Mošnov.

Koupit za 4 780 Kč Původní cena 6 800 Kč SLEVA 30 %


Při tomto vyhlídkovém letu si prohlédneme to nejlepší z okolí Ostravy.

Poletíme nad Porubou a dále pokračujeme místy jako Žermanická přehrada, Lysá Hora, Frýdlant, Čeladná, Hukvaldy a Štramberk.

Do jednoho letu jsme vložili to nejkrásnější, co můžete za 40 minut letu z Ostravy spatřit. Úžasný zážitek pro všechny milovníky aktivního trávení času.

Vyhlídkový let karlštejn
Létáme po celý rok.
Cessna
Máme pouze moderní letadla americké výroby.
Velmi krásná vyhlídková trasa.
Skvělý dárek pro milovníky aktivního trávení času.
Bezkonkurenčně nejlevnější cena za 40 minut letu!

Velký okruh letadlem Beskydy 40 minut nyní za skvělou cenu!

Délka trasy cca 130 km. Čas letu 40 minut.

Poletíte moderním čtyřmístným letadlem Cessna.

Na tento let skládáme posádky 3 osob a pilota.

Váhový limit při letu letadlem pro 1 osobu je 100 kg.

Toto letadlo je pro vyhlídkové lety nejvhodnější, protože má křídla umístěna nahoře a tak nebrání výhledu z kabiny. Interiér kabiny je na letecké poměry dostatečně velký a velice pohodlný.

Během letu vám velká okénka umožňují pořídit krásné fotografie. Kromě toho se jedná o velice pohodové a bezpečné letadlo americké produkce.

Báječný dárek pro vaše blízké!

Obdarovaný stráví zajímavý den mezi úžasnými lidmi a na tento zážitek hned tak nezapomene. Většina našich účastníků odchází od letadla naprosto nadšená a plna nových zážitků.

Zkušení a pohodoví piloti

Naši piloti patří k těm nejzkušenějším. Řada z nich jsou aktivní piloti dopravních letadel, létají jako instruktoři v leteckých školách a najdete mezi nimi i bojové piloty stíhaček a vojenských dopravních letadel.

Pohodoví a zkušení piloti

Všichni naši piloti museli projít speciálním výcvikem, aby mohli létat s pasažéry, a jsou držiteli všech potřebných licencí. Zakládáme si na pohodovém a přátelském přístupu. Pilot vám vše rád vysvětlí a trasu letu vám bude náležitě komentovat :-)

Termín letu si můžete vybrat z plánovaných termínů. Termíny jsou vypisovány cca každých 14 dní o víkendu.

Tento poukaz platí pro 1 osobu. Zbylá místa v letadla obsazují další účastníci. V případě zájmu o let pro více osob, je potřeba objednat odpovídající množství poukazů, nebo zvolit některý z individuálních letů.

Vyzkoušejte si řídit letadlo při vyhlídkovém letu

Překvapte svou rodinku bláznivým nápadem, že je svezete letadlem!

Řízení letadla na vyhlídkovém letu

Pokud chcete spojit krásný výlet letadlem pro vaši rodinu a přitom si vyzkoušet řízení letadla, objednejte si variantu s řízením letadla. Před letem obdržíte informace, jak se letadlo řídí a jaké budou vaše úkoly na místě pilota letadla.

Oproti běžnému vyhlídkovému letu je předletový briefing rozšířen o cca 1 hodinu, během které si řekneme informace týkající se ovládání letadla a více o bezpečnosti letu. Pojďte to vyzkoušet. Toto si opravdu užijete.

Vyhlídkový let, kde sami řídíte letadlo. Ukažte rodince nebo přátelům, že to zvládnete.

Vaši pasažéři na vás budou jistě pyšní. Řídit letadlo není tak obtížné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Vše vám samozřejmě vysvětlíme a pilot - instruktor - vám při letu bude (nenápadně ;-)) pomáhat, pokud to bude potřeba. Vaše posádka na vás bude náležitě hrdá :-)

Více informací o vyhlídkovém letu s řízením najdete ZDE


Koupit za 4 780 Kč

Původní cena 6 800 Kč SLEVA 30 %

Více informací k letu rádi poskytneme také na

+420 702 099 608
rezervace@vyhlidkovylet.eu

Poletíte z letiště

Ostrava Mošnov

Akce se zúčastní

1 osoba

Koupí tohoto zážitku si udělalo radost již

156 lidí

Dejte o tomto zážitku vědět i ostatním

na Facebooku

Dárkový poukaz obdržíte ihned emailem

Pokud poukaz potřebujete ještě dnes, zašleme vám jej po dokončení objednávky emailem. Jinak vám poukaz zašleme v krásné dárkové krabičce a obdržíte jej do 3 dnů poštou. Dárkový poukaz platí 6 měsíců.

Uplatněte u nás své poukázky

Benefit Plus - Zaměstnanecké benefity, Unišek, Unišek+ a Cadhoc, Ticket Multi, Sport, Kultura, Academica a Compliments dátrkový Fokus Pass, Dárkový pass, Relax Pass a Flexi Pass, ePass... Tím vším se u nás dá zaplatit.

Garantujeme Vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete vrátit poukaz do 30 dnů od objednávky, obratem vám vrátíme peníze. Jsme největší letecká firma v Česku a létáme pro vás denně z 12 letišť v celé zemi.