Vyhlídkový let nad Prahou na 20 minut pro 3 osoby SLEVA 30%

Tento let osloví všechny, kteří milují Prahu. Je to nezapomenutelná podívaná.

Koupit za 4 660 Kč Původní cena 6 700 Kč SLEVA 30 %


Na tomto letu si prohlédneme Prahu z výšky.

Odstartujeme z letiště Praha - Letňany a vydáme se přes vojenské letiště Kbely, odkud odlétají naši významní politici nebo třeba i prezident. Z Kbel se proletíme na Černý most a dále budeme směřovat na Průhonice, které nabízí pohled na krásný park a zámeček, památky náležející evropskému dědictví UNESCO.

Let nad Prahou

Z Modřan poletíme na Kunratice a dohlédneme přes Spořilov až téměř k Michli, Nuslím a Vršovicím - nic nevynecháme.

Pak obrátíme kurz přes Modřany na Kunratice a kolem Spořilova, odkud dohlédneme až téměř k Michli, Nuslím a Vršovicím. Významným orientačním bodem nám bude sídliště Jižní Město, které je z výšky opravdu nepřehlédnutelné. Nesmíme zapomenout prohlédnout si Hostivařskou přehradu a přes Vysočany se vydáme nazpět směr letiště Letňany.

Mapka vyhlídkového letu nad Prahou

Celý let trvá 20 minut.

Je vhodný pro všechny, kteří se chtějí podívat na krásy stověžaté Prahy z výšky.

Poletíte moderním čtyřmístným letadlem Cessna SP.

Let je realizován letadlem Cessna pro 3 osoby a pilota.

Maximální váha posádky (3 osoby) je 250 Kg.

Každé letadlo, se kterým létáme, podléhá pravidelným inspekcím a kontrolám, při kterých se zjišťuje, zda jsou všechna důležitá zařízení funkční. Tyto kontroly se provádějí vždy po 50 hodinách provozu v certifikovaném servisním středisku výrobce.

Zkušení a pohodoví piloti

Naši piloti patří k těm nejzkušenějším. Řada z nich jsou aktivní piloti dopravních letadel, létají jako instruktoři v leteckých školách a najdete mezi nimi i bojové piloty stíhaček a vojenských dopravních letadel.

Pohodoví a zkušení piloti

Všichni naši piloti museli projít speciálním výcvikem, aby mohli létat s pasažéry, a jsou držiteli všech potřebných licencí. Zakládáme si na pohodovém a přátelském přístupu. Pilot vám vše rád vysvětlí a trasu letu vám bude náležitě komentovat :-)

Let nad historickým centrem Prahy

Let přímo nad centrem Prahy při tomto letu není bohužel možný. Pro takový let je zapotřebí odstartovat s dvoumotorovým letadlem. Pokud byste chtěli vidět historické centrum Prahy, podívejte se na Let nad centrem Prahy.

Termín letu si můžete vybrat individuálně dle vašich preferencí. Létáme každý den (s ohledem na počasí a jiné rezervace).

Tento poukaz platí pro 3 osoby.

Vyzkoušejte si řídit letadlo při vyhlídkovém letu

Překvapte svou rodinku bláznivým nápadem, že je svezete letadlem!

Řízení letadla na vyhlídkovém letu

Pokud chcete spojit krásný výlet letadlem pro vaši rodinu a přitom si vyzkoušet řízení letadla, objednejte si variantu s řízením letadla. Před letem obdržíte informace, jak se letadlo řídí a jaké budou vaše úkoly na místě pilota letadla.

Oproti běžnému vyhlídkovému letu, je předletový briefing rozšířen o cca 1 hodinu, kdy si řekneme informace týkající se ovládání letadla a více o bezpečnosti letu. Pojďte to vyzkoušet. Toto si opravdu užijete.

Vyhlídkový let, kde sami řídíte letadlo. Ukažte rodince nebo přátelům, že to zvládnete.

Vaši pasažéři na vás budou jistě pyšní. Řídit letadlo není tak obtížné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Vše vám samozřejmě vysvětlíme a pilot – instruktor vám při letu bude (nenápadně ;-)) pomáhat, pokud to bude potřeba. Vaše posádka na vás bude náležitě hrdá :-)

Více informací o vyhlídkovém letu s řízením najdete ZDE


Koupit za 4 660 Kč

Původní cena 6 700 Kč SLEVA 30 %

Více informací k letu rádi poskytneme také na

+420 702 099 608
rezervace@vyhlidkovylet.eu

Poletíte z letiště

Praha Letňany

Akce se zúčastní

1 osoba

Koupí tohoto zážitku si udělalo radost již

65 lidí

Dejte o tomto zážitku vědět i ostatním

na Facebooku

Dárkový poukaz obdržíte ihned emailem

Pokud poukaz potřebujete ještě dnes, zašleme vám jej po dokončení objednávky emailem. Jinak vám poukaz zašleme v krásné dárkové krabičce a obdržíte jej do 3 dnů poštou. Dárkový poukaz platí 6 měsíců.

Uplatněte u nás své poukázky

Benefit Plus - Zaměstnanecké benefity, Unišek, Unišek+ a Cadhoc, Ticket Multi, Sport, Kultura, Academica a Compliments dátrkový Fokus Pass, Dárkový pass, Relax Pass a Flexi Pass, ePass... Tím vším se u nás dá zaplatit.

Garantujeme Vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete vrátit poukaz do 30 dnů od objednávky, obratem vám vrátíme peníze. Jsme největší letecká firma v Česku a létáme pro vás denně z 12 letišť v celé zemi.