Velký okruh letadlem z Brna nad Pálavu: 40 minut pro 1 osobu SLEVA 30%

Nejkrásnější vyhlídková trasa letadlem v okolí Brna. 40 minut letu za skvělou cenu.

Koupit za 4 780 Kč Původní cena 6 800 Kč SLEVA 30 %


To nejlepší z okolí Brna. Začneme letem nad Brnem, pak si prohlédneme Pálavu, Mušovská jezera, Mikulov a Lednicko - Valtický areál.

Do jednoho letu jsme vložili to nejkrásnější, co můžete za 40 minut letu kolem Brna spatřit. Úžasný zážitek pro všechny milovníky aktivního trávení času.

Vyhlídkový let karlštejn
Létáme po celý rok.
Cessna
Máme pouze moderní letadla americké výroby.
Velmi krásná vyhlídková trasa.
Skvělý dárek pro milovníky aktivního trávení času.
Bezkonkurenčně nejlevnější cena za 40 minut letu!

Velký okruh letadlem Lednice 40 minut nyní za skvělou cenu!

Trasa letu vede přes nejkrásnější místa na jih od Brna. Užijeme si pohledu na město Brno z výšky 300 - 400 metrů. Dále poletíme přes vinice jižní Moravy, přeletíme Hustopeče a krásný zámek Židlochovice.

Další trasa vede přes romantickou oblast Pálavy a Mušovských jezer. Pouze z letadla jsou vidět nádhérné meandry řeky Svratky. Doletíme až téměř k rakouským hranicím, abychom si prohlédli zámek Mikulov a malebný kraj kolem.

Ovšem to nejkrásnější z celého letu přijde nakonec: Lednicko - Valtický areál se zámkem Lednice, který je památkou evropského významu. Jen ten, kdo tuto památku uviděl na vlastní oči také ze vzduchu, dokáže ocenit rozsáhlost a její krásu.

Poletíte moderním čtyřmístným letadlem Cessna.

Na tento let skládáme posádky 3 osob.

Maximální váha účastníka je 100 Kg.

Toto letadlo je pro vyhlídkové lety nejvhodnější, protože má křídla umístěna nahoře a tak nebrání výhledu z kabiny. Interiér kabiny je na letecké poměry dostatečně velký a velice pohodlný.

Během letu vám velká okénka umožňují pořídit krásné fotografie. Kromě toho se jedná o velice pohodlné a bezpečné letadlo americké produkce.

Zkušení a pohodoví piloti

Naši piloti patří k těm nejzkušenějším. Řada z nich jsou aktivní piloti dopravních letadel, létají jako instruktoři v leteckých školách a najdete mezi nimi i bojové piloty stíhaček a vojenských dopravních letadel.

Pohodoví a zkušení piloti

Všichni naši piloti museli projít speciálním výcvikem, aby mohli létat s pasažéry, a jsou držiteli všech potřebných licencí. Zakládáme si na pohodovém a přátelském přístupu. Pilot vám vše rád vysvětlí a trasu letu vám bude náležitě komentovat :-)

Báječný dárek pro vaše blízké!

Obdarovaný stráví báječný den mezi úžasnými lidmi a na tento zážitek hned tak nezapomene. Většina našich účastníků odchází od letadla naprosto nadšená a plna nových zážitků.

Termín letu si můžete vybrat z plánovaných termínů. Lety pořádáme o víkendech cca každých 14 dnů.

Tento poukaz platí pro 1 osobu. Zbylá místa v letadla obsazují další účastníci. V případě zájmu o let pro více osob, je potřeba objednat odpovídající množství poukazů, nebo zvolit některý z individuálních letů.

Vyzkoušejte si řídit letadlo při vyhlídkovém letu

Překvapte svou rodinku bláznivým nápadem, že je svezete letadlem!

Řízení letadla na vyhlídkovém letu

Pokud chcete spojit krásný výlet letadlem pro vaši rodinu a přitom si vyzkoušet řízení letadla, objednejte si variantu s řízením letadla. Před letem obdržíte informace, jak se letadlo řídí a jaké budou vaše úkoly na místě pilota letadla.

Oproti běžnému vyhlídkovému letu, je předletový briefing rozšířen o cca 1 hodinu, kdy si řekneme informace týkající se ovládání letadla a více o bezpečnosti letu. Pojďte to vyzkoušet. Toto si opravdu užijete.

Vyhlídkový let, kde sami řídíte letadlo. Ukažte rodince nebo přátelům, že to zvládnete.

Vaši pasažéři na vás budou jistě pyšní. Řídit letadlo není tak obtížné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Vše vám samozřejmě vysvětlíme a pilot – instruktor vám při letu bude (nenápadně ;-)) pomáhat, pokud to bude potřeba. Vaše posádka na vás bude náležitě hrdá :-)

Více informací o vyhlídkovém letu s řízením najdete ZDE


Koupit za 4 780 Kč

Původní cena 6 800 Kč SLEVA 30 %

Více informací k letu rádi poskytneme také na

+420 226 292 419
rezervace@vyhlidkovylet.eu

Poletíte z letiště

Brno Tuřany

Akce se zúčastní

1 osoba

Koupí tohoto zážitku si udělalo radost již

36 lidí

Dejte o tomto zážitku vědět i ostatním

na Facebooku

Dárkový poukaz obdržíte ihned emailem

Pokud poukaz potřebujete ještě dnes, zašleme vám jej po dokončení objednávky emailem. Jinak vám poukaz zašleme v krásné dárkové krabičce a obdržíte jej do 3 dnů poštou. Dárkový poukaz platí 6 měsíců.

Uplatněte u nás své poukázky

Benefit Plus - Zaměstnanecké benefity, Unišek, Unišek+ a Cadhoc, Ticket Multi, Sport, Kultura, Academica a Compliments dátrkový Fokus Pass, Dárkový pass, Relax Pass a Flexi Pass, ePass... Tím vším se u nás dá zaplatit.

Garantujeme Vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete vrátit poukaz do 30 dnů od objednávky, obratem vám vrátíme peníze. Jsme největší letecká firma v Česku a létáme pro vás denně z 12 letišť v celé zemi.