Velký jižní okruh - Posázavský Pacifik a meandry Vltavy - 60 minut SLEVA 30%

Let nad nejkrásnějšími zákoutími Sázavy a Vltavy po stopách Posázavského Pacifiku

Mrzí nás to, ale tento let již nelze objednat. Třeba vás ale zaujme jiný let se slevou z města PRAHA.


Proleťte se nad trasou legendární železniční trati, která kopíruje nejromantičtější zákoutí Sázavy. Tato trasa je přímo nabita zajímavostmi. Uvidíte viadukt v Žampachu, Vojenské muzeum v Lešanech, divoký tok Sázavy, meandry Vltavy a přehradu Slapy, mýty opředenou přečerpávací nádrž Štěchovice, soutok Vltavy a Sázavy a Průhonický zámek.

meandry Vltavy

Nejkrásnější trasa vyhlídkového letu.

Trasu vyhlídkového letu Velký jižní okruh - Posázavský Pacifik a meandry Vltavy jsme naplánovali tak, abychom si stihli prohlédnout magické okolí snad nejznámější železniční trati u nás i místa, která cestujícím na železnici zůstávají skryta.

Poletíte moderním čtyřmístným letadlem Cessna.

Let je realizován letadlem Cessna pro 3 osoby a pilota.

Maximální váha účastníka je 100 kg.

Každé letadlo, se kterým létáme, podléhá pravidelným inspekcím a kontrolám, při kterých se zjišťuje, zda jsou všechna důležitá zařízení funkční. Tyto kontroly se provádějí vždy po 50 hodinách provozu v certifikovaném servisním středisku výrobce.

Pro naše lety používáme pouze spolehlivá a bezpečná letadla americké produkce.

Máme sjednáno pojištění pasažérů ve výši 325 000 Euro. Každé sedadlo v našich letadlech je pojištěno na částku 325 000 Euro, tedy cca 8 450 000 Kč.

Zkušení a pohodoví piloti

Naši piloti patří k těm nejzkušenějším. Řada z nich jsou aktivní piloti dopravních letadel, létají jako instruktoři v leteckých školách a najdete mezi nimi i bojové piloty stíhaček a vojenských dopravních letadel.

Pohodoví a zkušení piloti

Všichni naši piloti museli projít speciálním výcvikem, aby mohli létat s pasažéry, a jsou držiteli všech potřebných licencí. Zakládáme si na pohodovém a přátelském přístupu. Pilot vám vše rád vysvětlí a trasu letu vám bude náležitě komentovat :-)

Báječný dárek pro vaše blízké!

Obdarovaný stráví báječný den mezi úžasnými lidmi a na tento zážitek hned tak nezapomene. Většina našich účastníků je po letu naprosto nadšená a plna nových zážitků.

Termín letu si můžete vybrat z plánovaných termínů. Lety pořádáme o víkendech cca každých 14 dnů.

Tento poukaz platí pro 1 osobu. Zbylá místa v letadla obsazují další účastníci. V případě zájmu o let pro více osob, je potřeba objednat odpovídající množství poukazů, nebo zvolit některý z individuálních letů.


Mrzí nás to, ale tento let již nelze objednat. Třeba vás ale zaujme jiný let se slevou z města PRAHA.

Více informací k letu rádi poskytneme také na

+420 702 099 608
rezervace@vyhlidkovylet.eu

Poletíte z letiště

Praha Letňany

Akce se zúčastní

1 osoba

Koupí tohoto zážitku si udělalo radost již

11 lidí

Dejte o tomto zážitku vědět i ostatním

na Facebooku

Dárkový poukaz obdržíte ihned emailem

Pokud poukaz potřebujete ještě dnes, zašleme vám jej po dokončení objednávky emailem. Jinak vám poukaz zašleme v krásné dárkové krabičce a obdržíte jej do 3 dnů poštou. Dárkový poukaz platí 6 měsíců.

Uplatněte u nás své poukázky

Benefit Plus - Zaměstnanecké benefity, Unišek, Unišek+ a Cadhoc, Ticket Multi, Sport, Kultura, Academica a Compliments dátrkový Fokus Pass, Dárkový pass, Relax Pass a Flexi Pass, ePass... Tím vším se u nás dá zaplatit.

Garantujeme Vaši 100% spokojenost

Pokud se rozhodnete vrátit poukaz do 30 dnů od objednávky, obratem vám vrátíme peníze. Jsme největší letecká firma v Česku a létáme pro vás denně z 12 letišť v celé zemi.